درباره ما ( تاریخچه )
Symbol-Information

شرکت پلی فرم در سال 1372 به منظور معرفی سبک جدیدی از معماری داخلی و مبلمان اداری و خانگی تاسیس گردید و در سال 1374 با عنوان شرکت پلی فرم ساز ایران به ثبت رسید و در همان سال موفق به دریافت لوح تقدیر از نمایشگاه بین المللی تهران شد .

این شرکت با نگاه به آینده و با تخصص های معماری داخلی ، طراحی صنعتی ، گرافیک و زیبایی شناسی توانست در مدت زمان کوتاهی سهم بازار طراحی برای فضاهای اداری ، خانگی ، فروشگاهی ، هتل ها ، رستورانها و غرفه های نمایشگاهی را از آن خود کند و با دریافت لوح ها و تندیس های تقدیر در سالهای پس از آن تا به امروز جایگاه خود را در این صنعت حفظ نماید .

همچنین این شرکت با استفاده از تجربیات پیشین خود و نوآوری در طرح ها و رعایت اصول ارگونومی و توجه به نیاز مشتریان و با به کارگیری مواد اولیه مناسب و با کیفیت و همچنین کنترل دقیق کیفی ایستگاههای تولید خود توانست در سالهای پس از تاسیس تا به امروز در صنعت مبلمان ایران پیشرو باشد و جایگاه متمایزی در این زمینه به دست آورد .

در سال 1380 به دلیل نیاز بازار در رابطه با مبلمان خانگی فروشگاههای ایده را راه اندازی نمود .

همچنین در سال 1381 با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت چیلک ترکیه ، مبلمان اتاق خوابهای کودک و نوجوان را به بازار ایران عرضه نمود و در همان سالها با 11 نمایندگی در ایران به فعالیت خود ادامه داد .

در همین راستا و در سال 1383 موفق به دریافت نمایندگی رسمی از شرکت لینادکور ترکیه که در زمینه تولید آشپزخانه فعالیت داشت گردید که هم اکنون نیز در حال فعالیت می باشد .